• Bandırma Prestij Sigorta
  • +90 535 304 27 00
  • info@bandirmaprestijsigorta.com
  • +90 535 304 27 00Telefon
  • Günaydın Mh. Eski İtfaiye Sk. No:10/1Adres

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

news details

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Çocuk sağlık sigortası, ailelerin bütçe planlamalarının önemli bir bölümü haline gelmiştir. Sağlık hizmetlerinde artan maliyetler ve enflasyon oranları birleştiğinde, düşük ve orta gelirli ailelerde sağlık masraflarının yükü her geçen gün artmaktadır. Hal böyle olunca sigorta şirketleri günümüz şartlarında ailelere özel tamamlayıcı sağlık sigortası ile destek olmaktadır. Sadece çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinden aile olarak da sağlık poliçesi alabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında yetişkinler çocukları ile birlikte sigortalanabilmektedir. Birçok sigorta şirketi, tamamlayıcı sağlık sigortasının aile poliçesi olarak düzenlenmesi durumunda aile indirimi yapmaktadır. Sadece çocuğu sigortalamak yerine ailece sağlık sigortası satın almak daha avantajlıdır. Ayrıca aile için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlar vergi indiriminden de yararlanmaktadır.

Ailenizin geleceğini planlamak sizin sorumluluğunuzdur. Bebeğinizi veya çocuğunuzu sağlık sigortası güvencesine almak günümüz şartlarında verilecek en iyi karardır. Çocuk yetiştirmenin ve iyi bir eğitim vermenin temel masrafları haricinde, çocuğunuzun sağlığı her şeyden önemlidir. Doğum anından ergenlik döneminin ortasında kadar, çocukların özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Sağlık hizmetlerinde giderek artan maliyetlere bakacak olursak, tamamlayıcı sağlık sigortası çocuk için bir ihtiyaçtır.

Style Switcher