• Bandırma Prestij Sigorta
  • +90 535 304 27 00
  • info@bandirmaprestijsigorta.com
  • +90 535 304 27 00Telefon
  • Günaydın Mh. Eski İtfaiye Sk. No:10/1Adres

EN UCUZ TAMALAYICI SAĞLIK SİGORTASI NASIL YAPABİLİRİM ?

news details

EN UCUZ TAMALAYICI SAĞLIK SİGORTASI NASIL YAPABİLİRİM ?

 

İLK ÖNCE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASININ ( TSS ) NE OLDUĞUNA BAKALIM?

Hepimiz sevdiklerimizle ve ailemizle uzun zaman geçirmek isteriz. Elbette hangi kötü hastalıkların olacağını bilemeyebiliriz veya bu hastalıkların ne zaman olacağını bilemeyebiliriz.

Ancak şu anda kullanılan sağlık sigortası nedeniyle bu durumu öngörerek kendimizi koruyabiliyoruz. Aynı zamanda SGK kapsamına giren ve özel hastanelerin sağlık hizmetlerine çok fazla para ödemek istemeyen vatandaşlar da bu hizmetlerden mutlaka faydalanmalıdır.

Bu poliçe hizmetlerinden yararlanacağınız için özel sağlık sigortasından faydalanmak için hizmet bedelinin 1/3'ünü ödemeniz yeterlidir.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI (TSS) NERELERDE GEÇERLİDİR?

SGK anlaşmalı özel bir hastanede dilediğiniz gibi tedavi olabilirsiniz ve sağlık sorunları ile uğraşırken bütçenizi düşünmenize gerek kalmaz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası(TSS) Fiyatları Nedir?


Bizler bandırma prestij sigorta olarak tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatlarına değinmek istiyoruz.Fiyatların net olmadığını sağlık durumu , yaş ve geçmişte geçirdiğiniz hastalıklar gibi kriterlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Eğer sizde fiyat ve teklif almak istiyorsanız Bandırma prestij sigorta ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda geri dönüş yaparak konu ile ilgili bilgi verebiliriz.

 


TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTALARINDA YAŞ SINIRI VARMI?


Tamalayıcı sağlık sigortasının yaş sınırının olup olmadığı da sık sorulan sorular arasında . 60 yaşın altındaysanız ve SGK'nız varsa TSS'den yararlanabilirsiniz. Sigortadan yararlanmak istiyorsanız bu yaş aralığına dikkat etmelisiniz.

Style Switcher